Home » Sex Hikayeleri » Ersin ile unutulmaz bir gece hikayesi 3

Ersin ile unutulmaz bir gece hikayesi 3

Üniversite yıllarında arkadaşlarla sürekli takıldığımız bir bar vardı. gide gele orada bir çevre yapmıştım. bu çevrenin içinde Ersin isimli garsonda vardı. Ersin esmer, uzun boylu yakışıklı bir çocuktu. Her gittiğimde muhabbet ederdik konuşurduk.

Bir gece yine arkadaşlarla birlikte aynı bara gitmiştik. çok kalabalıktı herkes dans ediyordu. Ersin’le ayak üstü biraz lafladık. Daha sonra o çalışmaya devam etti bizde arkadaşlarla eğlenmeye. gecenin ilerleyen saatlerinde arkadaşlar yavaş yavaş evlerine dağıldı. Benim canım eve gitmek istemiyordu hiç değilse yalnız gitmek istemiyordum 😉

Tek başıma bir köşede içip müzikle birlikte hafifçe sağa sola sallanırken birden Ersin’i arkamda hissettim hafifçe arkamda durup dans ediyordu. Bu fırsat kaçmazdı. hemen kalçamı ona doğru yaklaştırıp iyice aletine dayamıştım. ortam karanlık ve kalabalık olduğu için bir çekincem yoktu. Dans eder gibi kalçamı Ersin’in aletinde çalkalıyordum. Ersin ilk başta şaşırmıştı ama onunda hoşuna gitmişti. Ersin müşterilerle ilgileniyor, içkileri dağıtıyordu daha sonra yanıma geliyordu işi iyice abartmıştık o benim kalçalarımı sıkıyordu bende elimle aletini okşuyordum. ikimizde iyice azmıştık. kulağıma eğiliğip “birazdan işim bitiyor çıkıcam” dedi. bende “çıkalım bana gidelim tamam mı?” dedim. gülerek “tamam” dedi.

bardan çıkıp taksiyle eve geldik. evden içeri girer girmez dudaklarımız buluşmuştu. ayak üstü öpüşe öpüşe yatağa doğru ilerledik. Ersin’le birbirimizin üstünü çıkarıyorduk. ikimizde çırılçıplak kalmıştık. Ersin’in aleti balta sapı gibiydi. elimle biraz sıvazladıktan sonra ağzıma alıp yalamaya başlamıştım. Ersin eliyle kafama bastırıyordu. köküne kadar ağzıma almıştım. ardından Ersin yattığı yerden fırlayıp beni yatağa yatırdı. bacaklarımı omuzlarına aldı elini tükürükleyip göt deliğimi parmaklıyordu ben zevkten çıldırıyordum “aşkım şurda krem var onunla yap” dedim. Ersin kremi aldı deliğimi ve aletini iyice kremledi. yavaşça içime girmeye başladı git gel yapıyordu. derken ani bir şekilde kökledi. zevkten çığlıklar atıyordum. beni susturmak için dudaklarımdan öpüyordu. bir yandan öpüşüyor bir yandan beni sikiyordu. biraz daha gidip geldikten sonra ben kalktım bu sefer doggy pozisyonunda domaldım. o pozisyonda sikilirken Ersin “geliyorum aşkım” diye bağırdı. “gel aşkım” dedim. aletini yüzüme doğru getirdi ve ağzıma boşaldı. döller sıcacıktı onları yalıyor vücuduma sürüyordum.

Nefes nefese bir şekilde yatakta sigara içiyorduk. sohbet ediyorduk. Bu sırada Ersin kalçalarımı okşuyor, deliğimi parmaklamaya devam ediyordu. Bende Ersin’in aletiyle oynuyor, yeniden canlandırmak için sıvazlıyordum. Bir anda Ersin’in üstüne çıktım. götümle Ersin’in aletinin üzerinde zıplıyordum. alet yeniden canlanmıştı. tekrardan Ersin’i içime almıştım. Bu sefer kontrol bendeydi yavaş yavaş oturup kalkıyordum daha sonra aniden sert bir şekilde oturup aletin tamamen içime aldım. İkimizde zevkin doruklarına çıkmıştık. Bu şekilde zıplamaya devam ediyordum. Ersin bu sırada kalçalarımı sıkıyor, tokatlıyordu. Biraz daha zıpladıktan sonra Ersin zevk çığlıkları arasında içime boşaldı. Tekrardan yanına uzandım. Birbirimize sarılıp uyuduk.

Sabah olduğunda Ersin beni öpüyor, okşuyordu ama benim kalkacak halim yoktu hala uyuyordum. Ersin gülerek “kalkmıyorsan ben sana yapacağımı bilirim” dedi. bende gülerek “kalkmıyorum ne yapacaksan yap” dedim. beni yüz üstü yatağa yatırıp üstüme çıktı. aletini deliğime soktu sert bir şekilde beni sikmeye başladı. zevk çığlıkları arasında uyukuya devam ediyordum. Daha sonra Ersin aletini deliğimden çıkarım ağzıma soktu uykulu bir şekilde sakso çektim ağzıma boşaldı.

Ersin üstünü giyinip çıktı. Daha sonraları görüşmeye ve sevişmeye devam ettik. Birlikte bir çok fantazi yaptık. Bir keresinde grup deneyimimiz oldu. Onuda başka bir zaman anlatırım 🙂

Telefonda boşalmak ister misin? Hemen ara aşkım : 00353 515 737 08